nevenactiviteiten

curriculum

contact

kwetsbaar en toch sterk

exposities

werk van collega's

www.

wieketerpstra.

blogspot.com

de Grote Haagse Kunstkalender 2013 
 

de Grote Haagse Kunstkalender 2013

 

De Grote Haagse Kunstkalender 2013 (GHKK 2013) is verschenen. De GHKK 2013 toont op fiks formaat (29,7 x 34 cm, bijna drie kilo zwaar) elke dag het werk van een hedendaagse Haagse kunstenaar. Een onafhankelijke deskundige redactie selecteerde de 365 kunstenaars, (mode)ontwerpers, fotografen, architecten, illustratoren, etcetera. Ook ik ben hiervoor uitgenodigd en heb een bijdrage geleverd.

 

De GHKK  is  te koop bij de (Haagse) boekhandels, museumwinkels en via www.grotehaagsekunstkalender.nl.

 

Voor 2012 verscheen voor het eerst een Grote Rotterdamse Kunstkalender. In navolging van het succes hiervan verschijnt voor 2013, naast een nieuwe Rotterdamse, ook een Haagse editie.


 

Grote Haagse Kunstkalender 2013
ISBN 978 94 90608 44 6
370 pagina's
€ 29,95
www.grotehaagsekunstkalender.nl

 

Beweeg met de muis over de foto links,

en bekijk mijn pagina: vrijdag 10 mei 2013!

 

 

De Grote Haagse Kunstkalender is een initiatief van Kantoor Kraaij, wordt uitgegeven door Trichis Publishing en mede mogelijk gemaakt door Mediacenter Rotterdam.

In de kalender vind je het werk van:

AAArchitecten, Ahmet Polat, Albert van Iperen, Aldo Kroese, Alex Kals, Alexander Verduijn den Boer, Aline Thomassen, Anat Zehavi, André Kruysen, Andrea Freckmann, Andries Micke (MIXD), Angeline Dekker, Anja Jager, Anna J. van Stuijvenberg, Anne Wellmer, Annechien Meier, Annemarie van Harten, Annemieke Louwerens, Annika Syrjämäki, Anton Lamberg, Archipelontwerpers, Arend Groosman, Arianne Olthaar, Aris de Bakker, Arja van den Berg, Arjan de Nooy, Arthur Reinders Folmer, Artur Schmal, Atelier Luchtenveld, atelier PRO, Babette Wagenvoort, Bander van Ierland, Barbara Ellison, Barcode1078, Barney de Krijger, Bart Benschop, Bas de Boer, Bas Zoontjens, Bas Kijzers, Bas van Pelt, Berry Holslag, Bertine Colsen, Birgit Verwer, Bob Lens, Bombarie Bazaar, Bram Esser, Brigitte Spiegeler, Broos (Zeger Reijers en Pietertje van Splunter), Buro Derk Dumbar, Buro Room, Carli Hermès, Caroline Grijsen, Chris Bonis, Christian van der Kooy, Christie van der Haak, Christien Rijnsdorp, Clara Pallí Monguilod, Concept0031, Convado, Crail Moansburg, David Galjaard, David Gosker, De Ontwerpvloot, Demeuter, Demiak, Denis Oudendijk, Dennis Koot, Dennis Slootweg, Derek Welbergen, Diederik Gerlach, Dit is Dit, dOminic Brown, E19 architecten, Ed Annink, Eddy Stikkelorum, Eelco Cornelis de Vries, Eigen stijl, Ejderkan A. Tastekin, Elizabeth de Vaal, Ellen Rodenberg, Elsa Hartjesveld, ELV architecten, Emjan, Erik Cox, Erik Tode, Erik-Jan Ligtvoet, Esther Boskaljon, Esther Didden, Esther Janssen, Esther Nienhuis, Euf Lindeboom, Eugène van Veldhoven, Eva van Alphen, Father Futureback, Femke Agema, Femmy Otten, Floris Kaayk, Floris Kruidenberg, Francois Lombarts, Frans Zwartjes, Frederick Linck, Gamal Ez, Geeske Harting, Gerard Holthuis, Gerjanne van Zuilen, Gert Dumbar, Gerwin Botterhuis, Gordan Savicic, Gosse de Kort, Guido van der Linden, Guus Rijven, Hans Eijkenboom, Hans Ensink op Kemna, Hans van der Pennen, Hans van den Oord, Harkes/Ten Wolde, Harold Bree de, Hélène Penninga, Helma Bovens, Ibrahim Ineke, Ilse Landwehr Johann, Ilse Versluijs, Ilya van Marle, Indre Klimaite, Ingrid Mol, Ingrid Rollema, Iona Hoogenberk, Iris Bijvelds, Iris Schutten, Ivar Teunissen, Jaap Harten, Jakob Kunst, Jan Willem van Swigchem, Jean van Wijk, Jelle Ooijevaar, Jeroen Geurst, Jeronimus van Pelt, Jessica Boer de, jian Kotalikova, Jim en Co 7, Jip Canneman, Joep Oberendorff, Johan Gustavsson, Johan Nieuwenhuize, Jolanda Jansen, Joncquil, Joren Naerebout, Jorg de Vries Humèl, Jos de l'Orme, José den Hartog, Judith van Bilderbeek, K_Van, Kampman Architecten, Karen Polder, Karin Mientjes, Karola Pezarro, Kate Varady, Kees Koomen, Kees Verschuren, Kim de Ruysscher, Kim Rense, Klaske Havik, KoenGeurts.nu, Lars Kynde, Laura Abbink, Laut Rosenbaum, LEEM Collectief, Lennard Kruithof, Leo Heusdens, Leo Postma, Leontine Lieffering, Lidewij Corstiaans, Line Gulsett, Lisa van Bommel, Lisanne Hoogerwerf, Lisette Huizenga, Lisette Stuifzand, Lon Pennock, Lotte van Lieshout, Lotte Mostert, Lust, Maarten Boekweit, Maarten Schepers, Maarten Sleeuwits, Maayke Schuitema, Marc Claeijs, Marcel van Eeden, Marco van der Bilt, Margareth Doorduin, Margje Bijl, Marianne Kaars Sijpesteijn, Marie Civikov, Marijke de Wit, Marjan Schoenmakers, Marjolijn van der Meij, Mark van Overeem, Mark de Weijer, Marko Klomp, Marleen Mans, Marleen Sleeuwits, Marlous de Roode, Martijn Koolstra, Matthijs Sluiter, Max Bong, Maya Stepien, Maziyar Pahlevan, Me&Kate, Melissa Cruz Garcia, Melle de Boer, Menno van der Meer, Micha de Bie, Michael Barnaart van Bergen, Michel Mees, Michiel Pijpe, Michiel Molenaar, Michiel Tetteroo, Mike Rijnierse, Milou Rabe, Mirko Lazovic, Moki Last, Myung Feyen, Nadine Stijns, Nadine Magner, Natasja van Kampen, Navid Nuur, Neeltje Schoenmaker, Nicky Assmann, Nico Kos, Nicolaas Hein, Nicole de Brabandere, Niels Berk, Ninette Schostack, Nishiko, NOBLE_AMAZE, Noortje Zijlstra, Norman Beierle, Ohad Ben Shimon, Omar Munie, Onno Dirker en Peter Zuiderwijk, Ontwerp-id, Oscar Faase, Oskar Lens, Ossip, Paul Beumer, Paul Bruijninckx, Pepijn van den Nieuwendijk, Perceptor Casper, Peter Bil’ak, Peter Blokhuis, Peter ten Wolde, Peter George d'Angelino Tap, Peter Zwaan, Petra van der Schoot, Philip Akkerman, Piek, Pierre Derks, Piet Warffemius, Pim Piët, Pim Voorneman, Piotr Konkel, Platform57, Posad Spatial Strategies, Pot & van der Velden, Pouyan Karbor, Puck Verkade, Queeste architecten, Rachel Bacon, Ralph Kämena, Remko Koopman, Renato Jeuken, Rens Krikhaar, Residentie Orkest, Richard Brouwer, Riette van der werff, Rik Buter, Rik ten Velden, Ringo Mollinger, Rinske Zijsling, Risk Hazekamp, Robbin Heyker, Robert Verhaaf, Robin de Goede, Roeleveld Sikkes, Rozemarijn Lucassen, Ruben la Cruz, Ruben van Boven, Rutger de Regt, Samantha Rees, Sander van Heukelom, Sander Westerduin, Sanne Maes, Sara Pape García, Sara Rajaei, Sara Vrugt, Sara Nuytemans, Sarah Carlier, Sarina Missot, Saskia Crefcoeur, Saskia Tannemaat, Satellietgroep, SCALA Architecten, Secrid, Seekee Chung, Selena Savic, Serge Kortenbroek, Sieb Posthuma, SILO, Simon Koene, Simone van den Heuvel, Stella Akse, Steven Lummel (Pedro Pollo), Steven van Bodegraven (Donzige Deef), Stofmeelmende, Studio Schrofer, Studio 44-7, Studio Codex, Studio Duel, Studio Piraat, Studio Renate Boere, Studio Seven Architecten, Studio Snowpuppe, Studio Vruchtvlees, Susan Schildkamp, Susanne Middelberg, Tanja Smit, Tanja Hoff, Teatske Sanne, Tejo Philips, Tessa van de Meerendonk, Theo Bos, Theo Jansen, Theo ten Have, Thijs Ebbe Fokkens, Thomas Ankum, Thomas Heyer, Tiddo de Ruiter, Tim Breukers, Time/Bank, Tineke van Veen, Tom de Groot, Ton Martens, Ton of Holland, Ton van Kints, Toshie Takeuchi, Trapped in Suburbia, Truus Groen, Urlie Verduyn Lunel, Urs Pfannenmuller, Ursula Maas, Vesta Kroese, Vincent van Baar, Vittorio Roerade, Volkert Olij, Wais Wardak, Walewijn den Boer, Welmer Keesmaat, Wen Chin Fu, Wieke Terpstra, Willem Goedegebuure, Willem Marijs, Willem Speekenbrink, Willem van der Hofstede, Yuki Hatazawa, Zaida Oenema en Zoe Kate Reddy.  
sluit venster